Jaga
SFP-10G LC 20/40/60KM 1270nm/1330nm Ühe Fiber SFP Optiline Moodul SFP Transiiver Tööstus-klassi -40-85 Kraadiga jaoks lüliti
Hind
€43.69 -19 %
€54.61
Saadavus On laos

SFP-10G 1270nm/1330nm optilise kiu saatja 20/40/60KM bidi sfp moodul

SFP-10G LC 2 0/40/60KM 1270nm/ 1330 nm Tööstus-klassi Ühe Fiber SFP Optiline Moodul SFP Transiiver Palun jätke meile sõnum selle kohta, mis brändi oma lüliti on ühilduvad.Me saata ühilduva SFP moodulid nagu teie palve.

See on tööstus-klassi (-40~80 kraadi Celsiuse skaala järgi)

1. Andmete Kiirus:10GGb/s

2. Edastamise Kaugus:20/40/60KM (9./125µm SMF Fiber Optic Patch Cord)

3. Laine Pikkus: 1 2 70nm /1 3 3 0 nm DFB tra n sm i ls e r

4. Fiber Type: Single Mode Ühe Fiber (SMF)

5. Koos DEM/DOM: Sisemine või Väline Kalibreerimine

6. Väike võimsuskadu

7. ROHS ja Plii Vaba

8. Hot-pluggable), Plug and Play

9. Uus, Kõrge Kvaliteet,

Võta Lüliti kasutajaliides

Sisse backplane rakendused

Ruuteri/Serveri liides

Muud optilised edastamise süsteemid

sfp media converter

Toote Omadused

Jahutuseta Laser Diood koos MQW Struktuur

InGaAs PIN-TIA Photodiode Vastuvõtja

Reach 20/40/60km Edastamise Kaugus 9./125µm SMF

DUAL ühemoodilisi SFP Transiiver Jalajälg LC Optiline Liides

Vastab SFP MSA ja SFF-8472

Digitaalne Diagnostika Järelevalve Liides

Ühtse +3.3 V Toide

LVPECL Diferentseeritud Sisendid ja Väljundid

LVTTL Signaali Avastamise Väljund

Vastab ITU-T G. 957

Vastab RoHS ja Plii Vaba

Metallist Korpuses Madalam EMI

Tegutsevad Juhul Temperatuur:

Tööstus: -40 kuni +85°C

Toote Fea t joonised

· 1 0 Gb/s s e r i al o p t i k a l i i n t e rface c ompliant 8 0 2 . 3 a e 1 0 GBASE-LR

· El e ctrical i n t e rface c o m pliant, et SFF - 8 431 s pecifica t i o n s e n hanced 8.5 n d 10 Gig natuke s mall vorm fa c t või p l ugga b le m odule "SFP + "

· 1 2 70nm /1 3 3 0 nm DFB tra n sm i ls e r , PIN-koodi

Rakenda c ettevõtted

· Hi g h-s p e e d s torage ar e a n e t w s või k

· Co m p ut e r c iha e r c r o s s - c o n n ect

· Cu s t o m h i gh-s p e e d d a ta p i p es

· L o w p o w er con s u m p t i

· Advan c e d f i rm w on a l l ow c ustomer s y s tem-e n cr y pt i i n f o r m a t s i o o n, et olla s t e d tra n s c e iver

· Co s t e f f e ct i ve SFP+ s o l ut i o n, e n olad h i gher p o rt a b c d e nsities a n d gr e a ter b a n d w i d th Toote Kirjeldus

Parameeter

Sümbol

Min.

Tüüpiline

Max

Ühik

Märkused

Andmeedastuskiirus

1

10.3125

-

Gbit / s

Voolu Tarbimine

-

800

1000

mW

Saatja

Ühe Lõppes Väljund

Pinge Taluvus

-0.3

-

4

V

C on common mode voltage sallivus

15

-

-

mV

Tx Sisend Pinge Erinevus

VI

180

800

mV

Tx Süü

VoL

-0.3

0.4

V

Vähemalt mA 0.7

Andmed Sõltuvad Sisend

Närvitsema

DDJ

0.1

UI

Andmete Sisestamine Kokku Närvitsema

TJ

0.28

UI

Vastuvõtja

Ühe Lõppes Väljund

Pinge Taluvus

-0.3

-

4

V

Rx Väljund Pinge Erinevus

Vo

300

850

mV

Rx Toodangu Tõusu ja

Sügisel Kord

Tr/Tf

30

ps

20%

80%

Kokku Närvitsema

TJ

0.7

UI

Deterministlik Närvitsema

DJ

0.42

UI

Ettevõtte Info

Pakend & Shipping

Märksõnad: tp 4056 aku hoidiku, laadija moodul tp 4056, laadimise moodul tp 40 56, tp-link 4010 käsitsi, tp 4056 usb, tp 4056 eest moodul, tp 4056 kaitse, moodul tp 4056, micro-usb-tp 4056, juhatuse tp 4056.

kaugus 20/40/60KM
Brändi Nimi ANDDEAR
Mudeli Number ANDDEAR-10G-536
Ühilduva mikrotik, Ericsson, Enterasys, Brocade, Alcatel-lucent, TP-link, Liitlaste, Ekstreemsed, Dell Force10, D-Link, hp, IBM, Lüliti On Avatud, Finisar, H3C, SMC, Huawei
Kiu Tüüp Ühemoodilisi
Töötemperatuur -40-85 Celsiuse järgi
Andmeedastuskiirus 10Gbps
Kirje Pikkus 1m
Tööstus-klassi Jah
Pistiku Tüüp LC
Toote Nimetus 10G BIDI Optiline Transiiver Moodul LC Simplex TX1270nm RX13
Lainepikkus 1270/1330nm
Suurus 1270nm/1330nm

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted