Joonistusvõistlus

Erakordne võimalus – laste joonistustel on võimalus jõuda J.K. Rowlingu lasteraamatusse „Ickabog“!

Alates 1. septembrist avaldati esmaspäevast reedeni iga päev siin lehel uued peatükid ja soovitused, mida võiks joonistustel kujutada. Žürii valib neist välja 34, mis lisatakse aasta lõpus ilmuvasse eestikeelsesse raamatusse.

Joonistusvõistlus kestis kuni 23. oktoobrini 2020. Töö saad võistlustulle sisestada läbi alloleva vormi.

Kuidas osaleda

Joonistusvõistlus on avatud alates 1. septembrist kuni 23. oktoobrini 2020. Võistlusele on oodatud 7-12aastaste laste joonistused, mis peavad olema esitatud vanema või eestkostja poolt.

Enne joonistuste loomist palume tutvuda tingimustega, kuna nendele mittevastavad tööd ei kvalifitseeru.

Võistlusel osalemiseks on vaja esitada koopia lapse joonistustest läbi sellel lehel oleva vormi, kus tuleb valida raamatu osa, mille juurde joonistus kuulub. Iga osa kohta võib üks autor esitada ühe joonistuse. Võistlusel osalemine on tasuta.

Joonistuste originaalid tuleb konkursi lõpuni säilitada ja neid ei tohi voltida ega muul moel kahjustada. Väljavalitud tööde originaalid tuleb kirjastusse saata sellisena, et neid on võimalik raamatusse lisada. Väljavalitud tööde puhul on vaja tõestada autori vanus.

Väljavalitud tööd jõuavad J.K. Rowlingu lasteraamatusse „Ickabog“, mis ilmub eesti keeles hiljemalt 2020. aasta lõpus. Lisaks saavad kõik võitjad „Ickabogi“ ühe eksemplari .

Žürii hindab joonistusi võttes arvesse lapse vanust ja töö loovust, kompositsiooni, värvikasutust, haakuvust tekstiga ja sobivust teosega.

J. K. Rowling ei ole žürii liige, kuid kasutades sotsiaalmeedias joonistuse postitamiseks hashtagi  #TheIckabog, siis võib ta joonistust jagada või kommenteerida. Kirjastuseni jõuavad sotsiaalmeedia postitused, kui märkida ära @kirjastusvarrak või #ickabogilood. Sotsiaalmeediasse postitamine ei võrdu võistlusel osalemisega.

Joonistuse esitamisel nõustub osaleja võistluse tingimuste ja privaatsuspoliitikaga.

Joonistuste soovitused leiad siit


Joonistusvõistlus

  • Drop files here or
    Accepted file types: jpg, gif, png, pdf.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.